Balík přírodní kosmetiky + poradenství

24.08.2022

CO: konzultace + výběr produktů přírodní kosmetiky Nobilis Tilia dle Vašeho zadání

PROČ: tahle aromaterapeutická kosmetika nikdy nezklame

JAK : konzultace  + dodání Zásilkovnou


     Přírodní kosmetika Nobilis Tilia je moje srdcovka. Je česká, humánní, nevtíravá a v neposlední řadě funkční. Masíruji nobiliskými oleji již léta a aromaterapeutickou kosmetiku používáme celá rodina. Je mi ale jasné, že vyznat se v ní je leckdy náročné. Proto tento tip na dárek obsahuje i poradenství. Stačí napsat pro koho balíček je, co má obdarovávaný rád, kolik by měl stát a pošlu Vám návrh, který společně poupravíme ke spokojenosti všech. V základní nabídce je balíček v hodnotě 1 600Kč včetně poradenství. Odpovídá zhruba 5ks produktů běžné řady, nebo 2-3 produktům z řady de luxe. Můžeme však vymyslet i pořádný balík:-). 

     Vše s Vámi vyřeší Karolína Tou-Jou Chudobová. Masérka a terapeutka s aromaterapií už 15 let spjatá. 

Příroda ví sama nejlíp, jak má fungovat. Léčivé rostliny jsou její dokonalé výtvory, které působí na všechny smysly člověka. U nás je to v první řadě čich - základem naší kosmetiky jsou vůně a blahodárné účinky čistě přírodních éterických olejů.

Co je aromaterapie?

Aromaterapie je přírodní terapeutická metoda, která cíleně využívá léčebných účinků vonných éterických olejů pro udržení nebo zlepšení zdraví.

Kromě éterických olejů tvoří důležitou účinnou složku aromaterapeutické kosmetiky také rostlinné oleje, které dodávají pokožce optimální péči a výživu a používají se ve směsích s těkavými a ve vodě nerozpustnými éterickými oleji.

Aromaterapeutická kosmetika působí komplexně na fyzické i psychické úrovni

Éterické oleje pronikají hluboko do těla a mají mnoho úžasných vlastností, které působí celostně na naši tělesnou i duševní rovinu:

  • Většina z nich má silné antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky - pročišťují prostředí a likvidují choroboplodné zárodky.

  • Specifické působení každého oleje vyvolává biologickou aktivitu těla pomáhá harmonizovat činnost jednotlivých tělesných orgánů nebo soustav.

  • Posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

  • Ovlivňují neurochemické procesy v mozku (tím například snižují únavu, zlepšují pozornost apod.).

  • Působí na nejstarší část mozku - limbický systém, kde vyvolávají změny v oblasti pocitů, emocí a nálady.

             1 600Kč

                                            Objednávám tento dárek

Barefoot

12.10.2022

PROČ: Protože obuv bafefoot je zdravá pro celé naše tělo

PROČ: Omlazení a oživení obličeje vám dodá větší sebevědomí a radost

PROČ: Protože jednou za čas tu čistku prostě musíme udělat:-)

Tenhle hotel a jeho okolí mě učarovalo. Byla jsem tam několikrát a ještě tam několikrát pojedu. Tím jsem si jistá. Já osobně bych si moc přála, kdybych víkend sem dostala jako dárek.Vaše Banka Nápadů

                                            Chci se zeptat na: