ČCHI-KUNG pro ženy

01.09.2022

PROČ: abychom se naučily vážit si svého těla

JAK: on-line či osobně


ČCHI-KUNG PRO ŽENY je tradiční čínské meditačně pohybové cvičení zaměřené na ženské obtíže. Cvičení obsahuje poklepy, masáže, stimulaci akupunkturních bodů, vibrační léčbu zvukem a sestavy pro fyzickou a mentální rovnováhu. 

Nádherná sestava pro ženy od Kanaďanky čínského původu Daisy Lee, která v sobě mísí východní tradici se západním smýšlením.

Cvičení je věnováno všem ženám, učí nás vážit si svého těla, pečovat o něj a vyzařovat nádhernou energii kolem sebe.

Sestava je složena ze tří základních celků - proklepy těla, masáže a léčebné zpěvy. Tyto celky jsou ještě doplněny o další prvky - omývání čchi (cvik na očištění a uvolnění), harmonizační cvičení (vyrovnává) a také sestavička lotos vyrůstající z vody (symbolizuje náš život a to, co je důležité). Celá sestava je ukončena poklonou bohyni Kuan Jin (bohyně milosrdenství, soucitu a ochrany).

Lektorka: Hana Suberová

CENA: od 900Kč

Budete přesměrováni na web lektorky
PROČ: Šungit je jedinečný adsorbent, který je schopen vytvořit prostor příznivý pro člověka.

Ultrasonický aroma difuzér s objemem nádoby 300 ml, automatické vypnutí, 7 nastavitelných barev LED podsvícení a časovač mlhoviny, doba provozu až 7 h, doporučená velikost místnosti do 30 m², barva difuzéru světlé dřevo.

Roztomilý aroma difuzér ve tvaru kačenky. Objem nádoby 150 ml, automatické vypnutí, LED svícení se 7-mi barvami, nastavení mlhoviny, časovač provozu, doba provozu je až 5 hodin, doporučená velikost místnosti 10 - 20 m².