Galvanické omlazení pleti

24.10.2022

PROČ: Každá žena si přeje mít pleť svěží

JAK: procedura naživo

KDE: Praha 10, ul. K Horkám

Procedura, po které se ženy vrací jako znovuzrozené!

  • pročištění pleti
  • masáž obličeje a dekoltu
  • omlazen

Díky galvanickému ošetření vyhladíme vrásky a pleti vrátíme svěží vzhled...a to chce každá žena! Tato galvanoterapie Vám také pomůže zjemnit akné, dorovnat různé nedokonalosti pleti. Žehlení předchází hloubkové čištění pomocí LumiSpa.

Pokud jste se dostali do fáze, kdy se podíváte do zrcadla a nemůžete se nějak poznat a rozhodně do sebe nechcete nic píchat a vypadat stejně jako hromada lidí kolem, kteří se k tomu odhodlali a nelení vytáhnout desítku 1-2-3 krát za rok ...a pak se čím dál víc vzdalovat dřívějšímu obrazu sebe sama....., tak jste tu správně😉 . Tohle ošetření je šetrné, podporuje Váš přirozený vzhled. Dodává pleti vytrácející se kolagen a hydrataci a navrací svěšené koutky a oči a vytahaný krk tam, kam patří.

Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů. Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.

Dárkový voucher v hodnotě 1 300Kč  můžete koupit přímo zde.