Hormonální jóga pro muže

01.09.2022

PROČ: Hormonální stav ovlivňuje naše životy

CO: Individuální lekce a další spolupráce

JAK: on-line i osobně

HORMONÁLNÍ JÓGA je očistná sestava, která podporuje hormonální zdraví.

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues pomáhá přirozeným způsobem reaktivovat hormonální systém. Sestavy jsou tři. Sestava pro ženy, pro muže a pro diabetiky. Působení hormonální jógy oproti klasické józe na hormonální systém je rychlejší.

Sestava pro muže

Podporuje libido, zvyšuje plodnost, je prevencí problémů s prostatou, při hypofunkci štítné žlázy, migrénách, při inkontinenci, proti stresu, při úzkostech a depresích.

Sestava pro prevenci a při léčbě diabetu

Pomáhá při léčbě diabetu 1. i 2. typu, působí blahodárně na játra (při vyšší konzumaci alkoholu, či medikamentů), slinivku a slezinu. Dále působí taktéž na pohlavní žlázy (zvýšení libida, plodnost), štítnou žlázu a nadledvinky.

Ve cvičení naleznete tři speciální techniky

  • BHASTRIKA, dynamický, silný břišní dech, který masíruje břišní orgány.
  • DYNAMICKÉ ÁSANY (pozice), které pracují nejen s pánví, ale celkově působí na pohybový aparát.
  • TIBETSKÁ TECHNIKA VEDENÍ ENERGIE, mentální technika, která soustředěním pozornosti do žláz s vnitřní sekrecí podporuje celkový účinek cvičení.

K sestavě můžete také cvičit protistresové cviky

Pokud trpíme nevyrovnanou hormonální hladinou, je vhodné si ke cvičení ještě zařadit tzv. Antistresové cviky. Pomáhají vnitřně zklidnit, zlepšují koncentraci a tím zbavují stresu. Stres je právě jedním z faktorů, které snižují, či rozkolísávají hormonální hladiny.

Lektorka: Hana Suberová

CENA: od 900 Kč

Budete přesměrováni na web lektorky

Audio pohádky

04.10.2022
Taky se Vám stává, že už některé pohádky znáte úplně nazpaměť? A nemáte trochu pocit, že byste mohli poznat zase nějaké nové? Vidíte, já také!

PROČ: Omlazení a oživení obličeje vám dodá větší sebevědomí a radost