Hormonální jóga pro zdraví

17.09.2022

PROČ: Hormony v rovnováze dodají pohodu a zbaví nepříjemností

CO: individuální lekce a další možnosti (kurzy živé nebo online)

JAK: on-line i živě

Hormonální jóga je omlazující technikou, která podpoří váš celkový zdravotní stav. Zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší vaši postavu, vlasy, nehty, posílí imunitu, štítnou žlázu.

Hormonální jóga pomáhá s nejčastějšími ženskými problémy, jako jsou například projevy menopauzy, ztráta menstruace a ovulace, PMS, nespavost, deprese, emocionální výkyvy a další projevy způsobené hormonální nerovnováhou. Pomáhá také při neplodnosti a cystách / myomech na vaječnících.

Je vhodná pro ženy ve věku 25 - 60+ let, od 35.roku jako prevence zachování ženského zdraví

Hormonální nerovnováhu způsobuje řada faktorů jako např. dlouhodobý stres, nevhodná strava, nedostatek odpočinku, nevhodný pohyb (málo pohybu nebo naopak příliš)

Při cvičení se využívá několik technik najednou. Jedná se o:

  • Jógové pozice, které intenzivně masírují orgány v dutině břišní (pro nás důležité vaječníky), štítnou žlázu, hypofýzu
  • Intenzivní dechové techniky, které ještě mnohem více podporují a zesilují účinek jógových pozic
  • Tibetskou techniku práce s energií, která zesiluje účinek jógových pozic a dechových technik na žlázy, které tvoří ženské pohlavní hormony.
  • Jóganidra, což je tzv. jógový spánek, neboli technika psychického odpočinku a regenerace na základě rotace mysli po těle, emocích...

Propojením těchto technik se zvyšuje účinek celého cvičení a výsledky jsou při pravidelném cvičení viditelné v relativně krátké době (při preventivním cvičení již během několika dní, při řešení konkrétního problému v řádu několika měsíců - záleží, co konkrétně řešíte a jak závažné to je).

Důležité je k sestavě přidat i některý z antistresových cviků.


Lektorka : Katka Nováková

Cena: od 1000 Kč

Budete přesměrováni na web lektorky

PROČ: Šungit je jedinečný adsorbent, který je schopen vytvořit prostor příznivý pro člověka.

Ultrasonický aroma difuzér s objemem nádoby 300 ml, automatické vypnutí, 7 nastavitelných barev LED podsvícení a časovač mlhoviny, doba provozu až 7 h, doporučená velikost místnosti do 30 m², barva difuzéru světlé dřevo.

Roztomilý aroma difuzér ve tvaru kačenky. Objem nádoby 150 ml, automatické vypnutí, LED svícení se 7-mi barvami, nastavení mlhoviny, časovač provozu, doba provozu je až 5 hodin, doporučená velikost místnosti 10 - 20 m².

 Barefoot

12.10.2022

PROČ: Protože obuv bafefoot je zdravá pro celé naše tělo