Mega Relax-předprodej

05.06.2022

Proč: O duševní zdraví je třeba pečovat 

Kde:   Praha 10, je třeba fyzicky přijít

Co:     Kúra masáží a relaxace, 6 setkání

PŘEDPRODEJ do 31.8.2022


Tahle kúra ( 6 setkání ) je právě v předprodeji. Předprodej končí 31.8.2022.

Na proceduru je třeba fyzicky přijít do Hotelu Selský Dvůr na Praze 10.
Poukaz platí 1 rok od jeho zakoupení.

Jedná se o 6 seancí, které si můžete rozložit do 2 - 6 měsíců. Za mě je ideální chodit na masáž alespoň každý druhý týden. Je to ale čistě na Vás, jak si kúru rozložíte.

Přijít jednou je fajn, ale pokud si opravdu chcete vyladit svůj duševní stav, pak je třeba pravidelné opáčko. Proto jsem zde s Mega kúrou Relax . Můžete si kúru rozložit do 2 - 6 měsíců. Zaručíte si tak pravidelný přísun relaxační masáže a zvukové lázně. Dopředu si domluvíme termíny a budeme s tím počítat. V diáři bude jasně stát: ČAS PRO MOU DUŠEVNÍ HYGIENU. Přes to nejde vlak.

JAK TO BUDE PROBÍHAT

Relaxační setkání si budete užívat vždy 75 minut. Zhruba 60 minut Vás čeká naprosto relaxační masáž. Během kúry vystřídám zahřáté mušle, kameny a luxusní oleje. Následujících 10-15 minut pak živá zvuková lázeň. K té využívám různé vibrační nástroje, mezi které patří například tibetská mísa, zvonkohry, zvukovou vlnu, tibetské zvonky a další. Budete mít tak dost času zažít masáž a ještě si užít nicnedělání, po kterém po masáži obvykle toužíme. Zároveň dojde k uvolnění negativní energie a díky vibracím i harmonizaci.

Časy jednotlivých fází můžeme poupravit dle Vašeho přání.

Mega Relax kúru můžete v předprodeji objednat i nyní. Jako dárek, jako překvapení! Konkrétní datumy pak plánujeme od září 2022.

CENA za celou kúru, tedy 6 krát 75min. ( 1 SEANCE...1 500Kč)

NYNÍ V PŘEDPRODEJI 8 000Kč

                                   Budete přesměrováni na e-shop, kde tento dárek můžete ihned pořídit.