Mládnoucí přístroj + poradenství

12.10.2022

PROČ: protože to sakra funguje

JAK: poradenství on-line + instruktážní video v češtině

      Naprosto jednoduchá věcička, kterou  si oblíbíte jako už dlouho nic. Lumi je čistící přístroj, který Vám během 2 minut vyčistí, rozzáří, projasní pleť. Protože čistá pleť  je základ. Využití najde i u teens, protože čistá pleť = stop pupínkům! LumiSpa můžete použít i na zjemnění hřbetu rukou, funguje skvěle. Lze pořídit i v sadě s očním nástavcem pro ošetření očního okolí! Vyřešíte pytle pod očima a povislá víčka 😉. K technologiím vždy patří gel. Ten lze vybrat dle konkrétního typu pleti. 

     Tuto technologii si už můžete pořídit leckde, vím, ale často se setkávám s tím, že ženy nevědí, jak správně Lumi používat. A  tomu nám poslouží poradenství a zaslání instruktážního videa, které Vám zůstane navždy. Budete vědět jak na to !

     Cena se odvíjí od toho, co si přesně žádáte, proto prosím vyplňte formulář, abychom se mohli domluvit dál. Ozvu se co nejdříve. Děkuji a těším se! 

cena: 5-7 tis. Kč

                                           Mám zájem a chci si domluvit podrobnosti

                                           Na co se chcete zeptat?

Barefoot

12.10.2022

PROČ: Protože obuv bafefoot je zdravá pro celé naše tělo

PROČ: Omlazení a oživení obličeje vám dodá větší sebevědomí a radost

PROČ: Protože jednou za čas tu čistku prostě musíme udělat:-)

Tenhle hotel a jeho okolí mě učarovalo. Byla jsem tam několikrát a ještě tam několikrát pojedu. Tím jsem si jistá. Já osobně bych si moc přála, kdybych víkend sem dostala jako dárek.Vaše Banka Nápadů