Strategická konzultace pro autory

04.10.2022

Proč : Někdy prostě potřebujeme pošťouchnout

Jak:     On-line 

Co:     Konzultace pro autory

Tenhle dárek se hodí pro všechny autory, kteří jsou na začátku, nevěří si, nebo prostě neví jak na to, když chtějí vydat své dílo. Že přesně někoho takového ve svém okolí máte? To mě nepřekvapuje! Od toho jsem tady, abych Vás propojila! 

Banka Nápadů

Chystáte rukopis, e-book, nebo doprovodné texty ke svému dílu a potřebujete poradit s dalšími kroky? Jako zkušená spisovatelka a lektorka pro autory vám moc ráda pomůžu najít tu nejlepší cestu k realizaci Vašeho projektu.

Prověření a dotažení nápadu:

Máte spoustu nápadů a nedaří se vám je přenést na papír? Chcete poradit se vznikajícím dílem, abyste knihu dotáhli k dokonalosti? Můžeme probrat spoustu vychytávek, učesat stylistiku, nebo najít ten správný směr a nápad. Pobavíme se jak vizi uchopit a dát vaše dílo dohromady. Posoudím potenciál vašeho nápadu a pomůžu vám vytáhnout na světlo vaše silné stránky, abyste z něj vytěžili maximum.

Pomoc s vydáním knihy:

Potřebujete podporu a inspiraci ohledně anotace a názvu knihy? Plánujete oslovit nakladatelství a nevíte jak postupovat a co očekávat? Chcete probrat, jak probíhá spolupráce s knižními profesemi? Co obnáší vydání knihy při samonákladu? Seznámím vás se všemi způsoby, kterými lze nyní vydat knihu, včetně nakladatelů, samovydání a knižních platforem. Pobavíme se o tom, co která cesta obnáší a vybereme tu pravou přesně pro vás. Vytvoříme atraktivní texty k prezentaci knihy, vybereme vhodné nakladatele a dáme dohromady seriózní nabídku pro redaktory.

Plánování crowdfundingové kampaně:

Uvažujete o crowdfundingové sbírce, ale uvítali byste tipy jak na to, aby byla úspěšná? Naplánujeme skvělou crowdfundingovou kampaň která vám zajistí prostředky i fanoušky. Připravíte se na celý proces, aby vám nedošla šťáva, nepůsobili jste amatérsky, mělo to drive a hlavně, aby sbírka úspěšně klapla.

Autorská prezentace:

Rádi byste s knihou po vydání návazně pracovali, aby "nezapadla" mezi ostatními tituly? Chcete se naučit, jak se prezentovat na sítích? Zajímá vás, jak získat recenze a dostat se do médií? Naučím vás budovat autorskou platformu, díky které nebudete muset začínat pořád od nuly, ale váš dosah a obecenstvo stále poroste.

Společně můžeme dostat Vaši knihu z počítače až do polic knihkupectví!

CENA: 750- 2 000Kč

Budete přesměrováni na web autorky programu

Tenhle hotel a jeho okolí mě učarovalo. Byla jsem tam několikrát a ještě tam několikrát pojedu. Tím jsem si jistá. Já osobně bych si moc přála, kdybych víkend sem dostala jako dárek.Vaše Banka Nápadů
Tenhle hotel a jeho okolí mě učarovalo. Byla jsem tam několikrát a ještě tam několikrát pojedu. Tím jsem si jistá. Já osobně bych si moc přála, kdybych víkend sem dostala jako dárek.Vaše Banka Nápadů