Šungitová pyramida

14.10.2022

PROČ: Šungit je jedinečný adsorbent, který je schopen vytvořit prostor příznivý pro člověka.

NELEŠTĚNÁ ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

Pyramida ve zlatém řezu napomáhá chránit životní prostor před elektromagnetickým zářením domácích spotřebičů, snížit vliv elektromagnetického záření vlnové povahy, Wi-Fi, 4G a 5G.

Pomocí takové pyramidy je možné sladit energii v místnosti, chránit lidské biopole před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Šungit je jedinečný adsorbent, který je schopen vytvořit prostor příznivý pro člověka. Uvádí se, že ochranné vlastnosti šungitové pyramidy se účinně projevují nad rovinou, na které stojí, takže by neměla být umístěna na počítači nebo televizi, ale pouze na stole vedle ní nebo pod její úrovní.

Doporučuje se umístit šungitovou pyramidu do automobilu, může mít příznivý účinek na pohodu člověka, koordinaci pohybů, nervový systém a snížit riziko nehod.

ungit je extrémně uzemňující, uvádí se, že může pomoci lépe integrovat vesmírnou moudrost a karmické lekce, protože jeho vysoká vibrace pomáhá dostat vaše duchovní tělo dolů do fyzické roviny.

Šungit vás povzbuzuje, abyste se více učili a pokračovali směrem k dalšímu duchovnímu růstu. Je také spojován s velkými vesmírnými tajemstvími a říká se, že přináší světlo v dobách temnoty nebo nejistoty.

Budete přesměrováni do e-shopu:

Barefoot

12.10.2022

PROČ: Protože obuv bafefoot je zdravá pro celé naše tělo